ما در تلاش هستیم جهت جلب رضایت مشتریان محصولات خود را با بهترین روش های بسته بندی کالا و حمل و نقل و با سلامت کامل محصولات را بدست مشتریان خود برسانیم

 

رویه  تحویل کالا

 1. تمام محصولات دارای ضمانت کیفیت می باشد و از زمان تحویل کالا ضمانت نامه آن آغاز می شود .
 2. برای ارسال کالا از شهر قم  به  سایر شهرها از 48 ساعت قبل از ارسال،  تیم پشتیبانی  با شما تماس وهماهنگی های لازم را بعمل می آورد.
 3.  تحویل کالا ها تا نزدیک ترین باربری شهر می باشد و در شهر های تهران و قم تا درب منزل تحویل داده خواهد شد
 4. با توجه به اینکه در ساخت محصولات رعایت کیفیت اولویت تولید هست و محصولات با تکیه بر مهارت های دستی تولید می شوند لذا ممکن است محصولات کمی با تاخیر ارسال شوند.
 5. در هنگام تحویل کالا می بایست کارت شناسایی معتبر را به مامور حمل و نقل نمایش دهید .
 6.  قبل از تحویل کالا از صحت و سلامت آن مطمئن شوید و بعد ان را دریافت کنید
 7. قبل از خرید و دریافت قوانین سایت و همچنین رویه بازگشت کالا را به صورت دقیق مطاله فرمایید .

 

رویه بازگشت کالا

 1. امکان انصراف از خرید  تا 72 ساعت پس از ثبت سفارش کالا امکان پذیر هست
 2. در صورت لغو سفارش پس از مدت مذکور ، 15 % از مبلغ سفارش کسر و مابقی مبلغ پس از 7 الی 10 روز به حساب شما واریز خواهد شد.
 3. در هنگام تحویل کالا حتما صحت و سلامت کالا را بررسی و سپس آن را تحویل بگیرید
 4. در صورت وجود نقص فنی ابتدا با بخش پشتیبانی ارتباط و پس از کارشناسی و صحت وجود مشکل ، راهنمایی لازم جهت بازگشت کالا انجام خواهد شد 

 

      فرآیند استرداد کالا

 

  *     مشتریان گرامی می بایست ،جهت استرداد کالا حداکثر ظرف مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا از روش های ذیل با کارشناسان امور مشتریان ایران کالا تماس  حاصل نمایند:

 •      راه های ارتباط با ما :
 1.           از طریق تیکت : پس از ورود به سامانه و از قسمت تیکت ها
 2.           تماس تلفنی :  تمامی روزهای هفته از ساعت 8 الی 22 شب  ، واحد امور مشتریان به شماره 02537775353

    پس از بررسی درخواست توسط واحد خدمات پس از فروش، طی تماس تلفنی با مشتری شرایط و شیوه های بازگشت کالا، با توجه به نوع ایراد و مشکل مطرح شده به اطلاع وی خواهد رسید.

 

    هزینه استرداد کالا

 1.  در صورت تأیید شرایط استرداد کالا توسط کارشناسان واحد خدمات پس از فروش، هزینه های ارسال و استرداد بر عهده شرکت خواهد بود.
 2.  در صورت انصراف مشتری از خرید و یا تشخیص عدم احراز شرایط استرداد از سوی واحد خدمات پس از فروش، هزینه­ های استرداد و ارسال مجدد کالا بر عهده مشتری خواهد بود.
 3.  وجه پرداختی مشتری و هزینه های استرداد کالا به شماره حساب اعلامی مشتری ظرف مدت 48 ساعت از قطعیت شرایط استرداد واریز خواهد شد.